www.neweraslovakia.com
RÝCHLE DODANIE & DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKY NAD 120€!
Slovakia

Ochrana osobných údajov

Nebudeme predávať, zdieľať, obchodovať ani prenajímať vaše osobné údaje s výnimkou Vášho súhlasu alebo ako je uvedené v týchto zásadách ochrany osobných údajov. Používame rôzne bezpečnostné opatrenia na ochranu bezpečnosti a dôvernosti vašich osobných údajov. Ceníte si svoje súkromie a my to rešpektujeme. Keď nakupujete s naším obchodom, potrebujeme zozbierať určité množstvo informácií o vás, aby bolo pre vás a pre nás jednoduchšie nakupovať. Veríme, že máte právo vedieť, ako tieto informácie používame a ako ich udržujeme v bezpečí. Tak sme odpovedali na najčastejšie kladené otázky nižšie. Ak máte otázky alebo obavy, pošlite nám e-mail do obchodu.
    1. Aké informácie zbierame?
Keď zadáte objednávku z našej webovej stránky, potrebujeme poznať informácie, ako sú vaše meno, pohlavie, e-mailová adresa, poštová adresa, fakturačná adresa, telefónne číslo, číslo kreditnej karty (žiadne heslo), ID transakcie atď. môžeme spracovať a vyplniť vašu objednávku a kontaktovať vás, ak máte akékoľvek otázky. Môžete tiež vytvoriť účet u nás poskytnutím podobných informácií. Alebo môžete poskytnúť preferencie, ako napríklad produkty, ktoré vás môžu zaujímať. V oboch prípadoch použijeme tieto informácie, aby sme vaše nakupovanie zefektívnili a lepšie slúžili vašim záujmom. Keď navštívite našu webovú stránku, automaticky zhromažďujeme informácie o toku kliknutí, napríklad adresu webovej stránky, z ktorej ste prišli pred návštevou našej stránky, ktoré stránky navštívite na našich stránkach, ktorý prehliadač ste použili na zobrazenie našich stránok a všetky hľadané výrazy, ktoré môžete navštíviť. zadali na našich stránkach. Tieto informácie sú anonymné, nemôžeme vás osobne identifikovať, ak sa napríklad neidentifikujete napríklad nákupom alebo vytvorením účtu. Teraz a potom môžeme vykonávať prieskumy, spúšťať súťaže alebo iné propagačné akcie. Ak sa rozhodnete zúčastniť sa na niektorom z našich prieskumov alebo súťaží, pravdepodobne požiadame o niektoré osobné údaje, ako sú vaše nákupné návyky, e-mailová adresa a ďalšie informácie, aby sme mohli spúšťať propagačné a oznamovacie výhercov. Ak nám pošlete požiadavku, napríklad na naše oddelenie služieb zákazníkom, alebo sa opýtate na pracovné príležitosti alebo sa zúčastníte prezentácie vzťahov s investormi, môžeme vás požiadať, aby ste sa identifikovali podľa mena alebo e-mailovej adresy, aby ste vám mohli zaslať odpoveď, Ak je to vhodné.
2. Ako tieto informácie používame?
Keď zadáte objednávku na našich webových stránkach, použijeme vaše informácie na spracovanie a vyplnenie objednávky. Môžeme vám poslať e-mail na potvrdenie alebo aktualizáciu vašej objednávky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Vašej objednávky, môžeme vás kontaktovať aj e-mailom alebo telefonicky. Keď si objednáte, vytvoríte účet, vyplníte prieskum alebo sa zúčastníte súťaže alebo propagácie na našich webových stránkach, použijeme tieto informácie na odoslanie e-mailu alebo pravidelnej pošty o našich produktoch, službách alebo iných súťažiach a propagačných akciách, máte záujem, pokiaľ neoznámite, že si neželáte dostávať takúto poštu. Môžeme tiež použiť tieto informácie na prispôsobenie vašich skúseností pri nákupe použitím záujmov vášho produktu, nákupných modelov a informácií o nákupe, aby sme odporučili iné produkty, služby alebo propagačné akcie, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať, vrátane záujmov iných spoločností. Môžeme vás tiež informovať o zmenách na webovej stránke. Informácie, ktoré nám poskytnete spolu so záznamom o vašich nákupoch, uchovávame v databáze. Aby sme vám mohli čo najlepšie slúžiť, môžeme tieto informácie kombinovať s verejne dostupnými údajmi a údajmi, ktoré zhromažďujeme vo vlastných predajniach, na našich marketingových podujatiach alebo od iných obchodných partnerov a / alebo renomovaných zdrojov, ktorých zásady spĺňajú zásady ochrany osobných údajov asociácie Direct Marketing Association. normy. Taktiež môžeme z času na čas preskúmať vaše informácie a informácie iných zákazníkov, aby nám pomohli analyzovať trendy, nákupné vzory a preferencie a demografické údaje.
3. Zdieľame vaše informácie s tretími stranami?
Vaše informácie zdieľame s našimi dôveryhodnými poskytovateľmi služieb tretích strán, ktorí spravujú naše webové stránky. Tieto tretie strany poskytujú špecifické služby a spravujú aktivity ponúkané na našich webových stránkach; napríklad služby zákazníkom a spracovanie kreditných kariet. Tieto tretie strany nie sú oprávnené diskutovať, zverejňovať alebo používať vaše osobné údaje s výnimkou prípadov, keď je to potrebné na poskytovanie takýchto služieb. Teraz a potom môžeme použiť aj tretie strany, ktoré nám pomôžu zhromažďovať a zhromažďovať informácie o hosťoch stránok a zákazníkoch. Môžeme zdieľať tieto súhrnné, osobne neidentifikovateľné informácie (napríklad vek, návštevnosť kliknutí a záujmy produktov) s existujúcimi a potenciálnymi obchodnými partnermi a inzerentmi. Žiadna zo súhrnných informácií nebude obsahovať žiadne informácie, ktoré vás identifikujú individuálne. Môžeme tiež zdieľať vaše osobné údaje s starostlivo skontrolovanými obchodnými partnermi obchodu, aby sme vám mohli ponúknuť produkty a služby, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Tieto správy vám však pošlú len naše obchody. V každom prípade naši partneri nebudú oprávnení diskutovať, zverejňovať alebo využívať vaše osobné údaje s výnimkou rozšírenia ponuky na vás. Ak nechcete byť zaradení do týchto typov potenciálnych ponúk, kontaktujte nás prosím e-mailom. Nezabudnite uviesť vo svojom dotaze svoje meno a priezvisko, adresu ulice a e-mailovú adresu. Ak vyberiete alternatívny spôsob platby (napr. Paypal alebo GSPay), poskytnete osobné a finančné informácie potrebné na spracovanie vašej žiadosti alebo nákup priamo každému poskytovateľovi. Spoločnosti, ktoré spravujú tieto programy, sú nezávislé od obchodu a majú svoje vlastné zásady ochrany osobných údajov a bezpečnosti. Odporúčame vám, aby ste sa dozvedeli viac o ich pravidlách. My alebo naši poskytovatelia služieb tretích strán môžeme zverejniť konkrétne individuálne informácie, ak sa domnievame, že je nevyhnutné dodržiavať platné zákony alebo nariadenia alebo chrániť záujmy obchodu.
  4.Ako môžete odhlásiť alebo zmeniť svoje informácie?
Chceme s vami komunikovať len vtedy, ak chcete od nás počuť. Ak nechcete dostávať informácie z obchodu alebo chcete aktualizovať alebo zmeniť svoje osobné údaje alebo preferencie, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie.
Informácie o registrácii, predvoľby a e-mail
Ak chcete zmeniť alebo vymazať informácie, ktoré ste poskytli počas registrácie, prihláste sa a aktualizujte svoj profil. Ak sa chcete odhlásiť z e-mailu, postupujte podľa pokynov v každom prijatom e-maile. Môžete tiež poslať požiadavku e-mailom do obchodu. Nezabudnite uviesť vo svojej požiadavke svoje meno a priezvisko a e-mailovú adresu účtu.
5. Direct Mail a katalógy
Ak by ste chceli, aby vaše meno a adresa boli odstránené z nášho priameho adresára, alebo ak chcete aktualizovať svoje poštové informácie, môžete nám e-mailom poslať žiadosť. Nezabudnite uviesť vo svojom dopyte svoje meno a priezvisko a poštovú adresu. Upozorňujeme, že vaša žiadosť o odstránenie z našich e-mailových zoznamov môže trvať až desať (10) pracovných dní, kým nadobudne účinnosť. až 4-6 týždňov). Dokonca aj keď ste odstránení zo zoznamu, ak si objednáte on-line, pošleme vám e-mail na potvrdenie vašej objednávky a prípadne vás budeme musieť kontaktovať telefonicky alebo e-mailom, ak máme otázky týkajúce sa vašej objednávky.
Copyright © 2020 Lacný New Era Siltovka Výpredaj Slovakia Online All Rights Reserved. Powered by www.neweraslovakia.com
Slovakia