www.neweraslovakia.com
RÝCHLE DODANIE & DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKY NAD 120€!
Slovakia

Námorná doprava & Vracia

1. Návrat
1. Umožňujeme iba úplnú refundáciu za položky, ktoré majú problémy spôsobené nami.
2. Ak vrátený balík neobsahuje všetko príslušenstvo a časti, ktoré boli dodané, náklady na príslušenstvo a súčiastky sa odpočítajú od celkovej ceny produktu a môžu byť oprávnené len na čiastočnú náhradu.
3. Ak z nejakého dôvodu potrebujete zmeniť veľkosť, farbu alebo vrátenie peňazí z dôvodu „Unlike“, cena za doručenie sa odpočíta od celkovej ceny produktu.
2. Výmeny
Do 30 dní od dátumu odoslania pôvodnej objednávky akceptujeme výmeny za inú veľkosť alebo farbu. Obráťte sa na nás s vaším ID objednávky a jeden z našich členov vám pomôže. Ak by ste chceli vymieňať položky na iný štýl, museli by ste vrátiť svoje položky na vrátenie platby (podľa pravidiel vrátenia) a zadať novú objednávku na štýl, ktorý uprednostňujete.
Pred odoslaním položiek nás musíte kontaktovať. Všetky položky, ktoré nám poslali späť, musia byť v pôvodnom stave, t. Opotrebované alebo špinavé predmety vám budú vrátené.
Nepokrývame prepravné náklady na výmenu, budete zodpovední za vrátenie poštovného a za prepravné a manipulačné náklady na prepravu vymenených položiek späť k vám. Odporúčame vám, aby ste pri odosielaní zásielok na vašu vlastnú ochranu pridali sledovanie a poistenie, pretože nemôžeme niesť zodpovednosť za stratené zásielky. Prepravné a manipulačné poplatky sú nevratné.

Copyright © 2020 Lacný New Era Siltovka Výpredaj Slovakia Online All Rights Reserved. Powered by www.neweraslovakia.com
Slovakia